real-news.tv
Goditi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait, arrestohet vlonjati
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Një i ri qëlloi me sëpatë mbi bashkëshorten dhe vajzën e xhaxhait të tij për motive të dobëta. Ato ndodhen në spital, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, 27-vjeçari ra në prangat e policisë vetëm pak çaste pas ng