real-news.tv
Gashi publikon këngën e re nën ritmet latine
Reperi i famshëm shqiptar Gashi sikurse kishte paralajmëruar edhe më parë ka publikuar këngën e tij më të re "Wink Emoji". Në bashkëpunim me Yung Pinch kënga tashmë është publikuar në të gjitha platformat muzikore dhe po pëlqehet nga fansat e dyshes. Kjo është hera parë që reperi shqiptar vjen