real-news.tv
Interi feston Champions-in, 'qajnë' Milani dhe Empoli
Gjysma e Milanos, ajo zikaltër, feston kualifikimin “me zemër në dorë” për në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, ndërsa gjysma tjetër, ajo kuqezi, “vajton” gabimet e pafundme të një sezoni të tërë, që e lanë sërish jashtë kompeticionit më të rëndësishëm europian. Interi fitoi me shumë