real-news.tv
Erion Veliaj sulmon Metën, akuza Presidentit
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka sulmuar sot ashpër Presidentin e vendit, Ilir Meta. Veliaj tha se nuk ka asgjë personale me Presidentin Ilir Meta, por sqaroi se nuk është dakord me të kur bëhet fjalë për pluralizmin dhe shmangien e betejave. “Unë nuk kam asgjë personale, gjërat duhen