real-news.tv
"Edhe Arta Marku do i bëjë rreshtore", Kryemadhi shpërthen ndaj Ramës
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, theksoi mbrëmjen e sotme se Kryeprokurorja Arta Marku do i bëjë rreshtore Edi Ramës, kur ai të bjerë dhe të ngjitet Lulzim Basha. Në studion e Syri TV, Kryemadhi tha se “Arta Marku u gjet nga ndërkombëtarët në një prokurori rrethi, pastaj doli se ishte shoqe e U