real-news.tv
E dashura “sekrete” e Ledri Vulës, paskan qenë të lidhur që në 2017
Prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme të ledri Vulaj me një vajze që deri tani ka qenë sekret për botën e show bizit Një vajze misterioze ka hapur profilin e saj në Instagram dhe mesa duket ajo është gati të tregoj botës se tashme është e lidhur me reperin Ledri Vulaj Sar