real-news.tv
“Ditmir Bushatit i rrezikohet jeta, të ketë frikë nga Rama”
Deputeti i Kuvendit, Lefter Maliqi, në një intervistë të dhënë në Report Tv, tha se Ditmir Bushatit i rrezikohet jeta dhe ai duhet të bëjë kujdes me qëndrimet e tij kundër kryeministrit. “Ditmir Bushati duhet të ruhet nga ky kryeministër, Rama është i lidhur me krimin, hedh gurin dhe fsheh dorën.