real-news.tv
Dëmtohet Cikalleshi, rrezikon Kombëtaren
Sokol Cikalleshi nuk do jetë i gatshëm për 3 javë dhe rrezikon serioziosht të humbasë dhe dy ndeshjet më 22 dhe 25 mars kundër Turqisë dhe Andorrës. Sulmuesi kavajas që militon tek Akhisarspori, u dëmtua në stërvitjen e radhës për sfidën e fundit që skuadra turke zhvilloi kundër Alaniasporit. Cik