real-news.tv
Dalin pamjet e të shtënave me armë zjarri në Pejë
Dalin pamjet nga të shtënat me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Kamerat kanë kapur momentin e të shtënave dhe më pas personat duke vrapuar që qëllojnë me armë zjarri. 'Sinjali' raportoi ekskluzivisht gjatë ditës së djeshme se Azem Uka i njohur në Pejë si “Azem Sakica” është personi që