real-news.tv
Dafina Zeqiri me 'look' të ri, ja si duket (Foto)
Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri njihet për stilin e saj të veçantë dhe guximin që ka për të eksperimentuar me veshjet si dhe modelin e flokëve. Këngëtarja pasi preu flokët deri në rrënjë ka vendosur të duket paksa më ndryshe duke ju rikthyer ditëve kur kishte flokë të gjatë dhe biondë.