real-news.tv
Ç'po ndodh në Vlorë?! Sekuestrohen 1.5 mln € pasuri kriminale
Policia e Vlorës ka sekuestruar pasuri me vlerë 1.5 milionë euro, e cila dyshohet se është përfituar nga pastrimi i parave. Uniformat blu bëjnë me dije se nën sekuestro prevantive janë vënë 5 apartamente banimi, 1 vilë trekatëshe, 1 anije peshkimi dhe 4 automjete. Njoftimi i plotë i policisë: