real-news.tv
Basha publikon videon: Rama çoi në vetëvrasje shqiptarët
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar sot një tjetër video ku denoncon mosmbajtjen e premtimeve nga ana e Qeverisë "Rama". Këtë herë, Basha është përqendruar te çmimi i energjisë elektrike. "Premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin. Dh