real-news.tv
Armand Duka: Dy fjalë për tifozët VIP dhe ata kuqezi…
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar nëpërmjet një statusi në faqen zyrtare të “Facebook”-ut, pas humbjes ndaj Francës me rezultatin 4-1. Duka nuk i ka kursyer “thumbat” për të ashtëquajtur tifoza VIP, që sipas tij turren gjithmonë për t’u bërë pjesë e pamerituar e