real-news.tv
Anglezët në 'luftë' për James Rodriguez
Futbollisti kolumbian James Rodriguez i ka kaluar dy vitet e fundit tek Bayern Munich, por me sa duket klubet e mëdha angleze e duan për vete. Trajneri Zinedine Zidane po bëhet gati për ndryshime të mëdha në skuadrën e tij dhe ylli kolumbian nuk bënë pjesë në këto plane. Rodriguez pëlqehet shu