real-news.tv
Alketa Vejsiu tregon projektet e reja, ja ku do e shohim sezonin e ri
Shtatori si për shumë fytyra në ekran edhe për Alketa Vejsiun nënkupton rikthim në punë. Nisja e sezonit të ri televiziv do e gjejë prezantuesen sërish në Klan, aty ku me datë 15 Shtator nisë sezonin e ri të spektaklit ‘Dance With Me’. Mirëpo, ‘Dance with me’ dhe formate të tjera në Klan nuk d