real-news.tv
Aktorja tregon arsyen pse e vesh djalin me fustan
Aktorja e famshme Charlize Theron ka treguar arsyen përse e vesh gjithmonë djalin e saj me fustane. Charlize jeton në Bevery Hills dhe ka qenë në qender të vëmendjes pas deklaratës së pazakontë për djalin e adoptuar. Shpesh herë paparacët e kanë fotografuar me djalin e saj i cili shfaqet t