real-news.tv
Aksion “blic” në Tiranë, gjenden armë, drogë dhe thika, dy persona në pranga
Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. D., 33 vjeç dhe E. B., 25 vjeç, të dy banues në Tiranë. Gjatë kontrollit fizik shtet