real-news.tv
Aksident i rëndë në Mallakastër, ka viktima
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në fshatin Fratar të Mallakastrës. Mësohet se dy automjete janë përplasur kokë më kokë me njëri tjetrin, ku për pasojë ka sjellë viktima. Bëhet me dije se nga aksidenti ka mbetur një person i vdekur dhe dy janë plagosur. Policia ka mbërritur