real-news.tv
A do të kapen grabitësit e Rinasit? Identifikohen dy nga autorët
Identifikohen dy nga autorët e super grabitjes së miliona eurove në Rinas. Sipas informacioneve të para, dy autorët janë identifikuar dhe ndodhen brenda territorit të Shqipërisaë, ndërsa po mbahen në survejim dhe në ditët në vijim pritet goditja e plotë e grupit kriminal. Organizatori i grabitjes