pasqyrimi.com
Moti 20 nëntor 2018
Dita e sotme parashikohet me vranësira dhe shi në të gjithë territorin e vendit. Reshjet e shiut do jenë më të dendura në veri dhe juglindje, ndërsa në verilindje do të ketë reshje dëbore. Edhe pas…