luginalajm.com
Përfundon takimi Mustafa-Kurti, lideri i VV-së paraqitet nëpërmjet fb
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i VV-së, Albin Kurti, kanë përfunduar takimin, ndërsa iu kanë shmangur medieve, raporton EkonomiaOnline. Ata kanë dalur nga objekti ku mbahej takimi dhe nuk janë prononcuar për media. Mediat nuk janë lejuar as të marrin pamje, por tashmë pritet që përmes ndonjë komunikate për media të jepen detaje […]