luginalajm.com
Përfundon takimi Kosnett- Mustafa, nuk flet askush për media
Ka përfunduar takimi i ambasadorit amerikan, Philip Kosnett, me drejtuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Deri më tani, askush nga partia e Isa Mustafës nuk ka folur rreth këtij takimi. Kosnett sot ka qëndruar në selinë qendrore të LDK’së, ku është takuar me kreun e partisë, Isa Mustafën si dhe figurat kryesore të kësaj partie Tema […]