luginalajm.com
Nga superliga serbe në ate shqiptare, futbollisti Faton Xhemaili nënshkruan kontratë me Kukësin të vlefshme 2.5 vjet
Kukësi ka bërë afrimin e radhës dhe këtë herë bëhet fjalë për një mbrojtës që do të vihet nën urdhrat e trajnerit Armando Cungu. Sportekspres.com mëson se para pak çastesh Faton Xhemaili ka nënshkruar dhe zyrtarisht edhe pjese e verilindorëve. Kontrata e tij do të jetë e vlefshme për 2.5 vite. Pasi tërhoqi lejekalimin nga […]