luginalajm.com
Kurti e Mustafa dakordohen për modalitetet e Qeverisë me 12 ministri, të hënën marrëveshja
Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se lideri i kësaj partie Albin Kurti dhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, në takimin e sotëm janë pajtuar për bashkëqeverisje dhe se të hënën do të nënshkruhet marrëveshja e koalicionit qeverisës. Në një komunikatë të lëshuar në faqen e Lëvizjes Vetëvendosje në Facebook, thuhet se nga dy modalitetet e ndryshme […]