luginalajm.com
Italianët çmenden me Gjimshitin/ E patë se çfarë bëri ndaj Man. City?
Media italiane i thur elozhe mbrojtësit shqiptar, Berat Gjimshiti, teksa e vlerëson për paraqitjen ndaj Mançester Sitit ditën e djeshme. Mbrojtësi i Atalantës vlerësohet me notën 7, ndërkohë ky është komenti për të: “Mbret i zonës, dominues absolut i 16 metrave të tij. Për shumë minuta i varet në fanellë Mahrezit dhe e shoqëron në […]