luginalajm.com
Engel: BE t’i liberalizojë vizat për kosovarët menjëherë
Kongresmeni amerikan, Eliot Engel është deklaruar për ushtrinë e Kosovës, taksën ndaj Serbisë dhe liberalizimin e vizave. Kongresmeni amerikan, Eliot Engel vlerësoi se shumë gjëra të mira kanë ndodhur këtë javë në Kosovë, duke përmendur edhe formimin e ushtrisë së Kosovës. Engel në një deklaratë dhënë për rtv21, e drejtoi gishtin kah Serbia duke thënë […]