lajmishqip.net
Dy vëllezërit Demaku, njëri ish’kryetar i Drenasit, tjetri ish’deputet, dërgohen në burg
Ish-kryetari i Drenasit Nexhat Demaku si dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Fadil Demaku, janë dërguar të premtën përfundimisht në burg për vuajtje dënimi. Ata do të vuajnë dënim në burgun e Dubravës sipas vendimit të dhënë nga sistemi i Drejtësisë në Kosovë. Veç vëllëzërve Demaku këtë të shtunë, si kërkesë e panelit gjyqësor të…