lajmishqip.net
Arsenal fiton bindshëm ndaj Napolit, Chelsea zhbllokohet në fund (Video)
Arsenal ka bërë një hapë të rëndësishëm drejt gjysmëfinales me fitoren 2-0 ndaj Napolit në Emirates. Topçinjtë kanë dominuar çerekfinalen e parë ndaj italianëve dhe sidomos në pjesën e parë kanë bërë një lojë të përsosur. Ishin dy gabime në mbrojtje të miqve që kanë lejuar Arsenal të shënojë golin e Aaron Ramsey dhe autogolin…