lajmishqip.net
“Kosova është gjaku im” i’u thotë francezëve Zeneli, France Football e ngrit në qiell
Gazeta e njohur franceze “France Football”, që deri vonë ka zgjedhur futbollistin më të mirë në botë, ka bërë një reportazh special për Arbër Zenelin. Ky i fundit u transferua nga Heerenveni në Reims gjatë afatit kalimtar të janarit. Nuk i është dashur shumë kohë Zenelit që të ambientohet me futbollin francez dhe menjëherë ka…