kosova.info
Zgjerohen hetimet, të dyshuar nënkryetarja e Kuvendit dhe katër zyrtar të tjerë - Kosova Info
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në zhvatjen e 1.5 milion eurove nga biznesmeni, Orce Kamçev, sipas Rel, transmeton Kosova.info. Për këtë rast në paraburgim …