kosova.info
Roberti i komenton këngëtarës së njohur, ja çfarë i shkruan? - Kosova Info
Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan. Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një vajzë. Që nga momenti i lajmit për ndarje, Roberti ka …