kosova.info
Policia e Kosovës konfiskon 31 kg marihuanë (Foto) - Kosova Info
Policia e Kosovës ka arrestuar sot dy shtetas nga Shqipëria, pasi gjatë një kontrolli në një veturë janë gjetur 31 kilogramë substancë narkotike të llojit marihuanë, dokumente, telefona dhe para. Pas marrjes së informacioneve për një veturë të dyshuar, njësia e Drejtorisë për Hetimin e Trafikimit me Narkotik – Gjakovë, ka dalë në lokacion me …