kosova.info
Ndryshojnë temperaturat, rikthehet i nxehti afrikan - Kosova Info
Që nga dita e nesërme do të ndryshojnë temperaturat në vendin tonë. Pas ditëve me reshje shiu e me temperatura të ulëta, që nga dita e nesërme në vendin tonë do të ndryshojnë temperaturat. Prishtina Weather ka bërë të ditur se java e ardhshme do të sjellë valën e të nxehtit afrikan dhe moti do …