kosova.info
Mustafë Haziri kandidat për deputet nga NISMA: Do të jem zëri i qytetarëve - Kosova Info
Kandidati i Nisma Social Demokrate për deputet, Mustafë Haziri, ka treguar arsyet pse i është futur garës për deputet dhe ka shpalosur planet për shërbim të Kosovës nëse ai fiton ulësen në Kuvend. Në një intervistë për Kosova.info, Haziri si një profesor i cili ka qenë gjithmonë në shërbim të arsimit adekuat në Kosovë ka …