kosova.info
Momenti kur Challandes tërbohet në tunel pasi Kosova pranoi 5 gola në pjesën e parë (VIDEO) - Kosova Info
Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Kosova kishte shënuar e para. Trajneri i ekipit “Dardan” u kap nga kamerat teksa shfrynte… Kushedi çfarë ka bërë në dhomat e zhveshjes…