kosova.info
Lampard optimist: Japim maksimumin, mund të fitojmë ndaj Liverpoolit - Kosova Info
Ditën e mërkurë do të luhet ndeshja midis Chelseas dhe Liverpoolit e vlefshme për Superkupën e Europës. Në prag të kësaj sfide trajneri i bluve Frenk Lampard, vlerësoi kundërshtarin por u shpreh optimist se do të fitojë ndeshjen. “Unë jam optimist sepse kam besim te lojtarët dhe ne jemi këtu sepse e meritojmë. Jam i …