kosova.info
I njëjti kreator i fushatës së Obamës dhe i Kurtit, ja kush është - Kosova Info
Lëvizja Vetëvendosje ka arritur t’i fitojë zgjedhjet e 6 tetorit duke e lërë pas LDK-në dhe PDK-në. Kjo ishte hera e parë që zgjedhjet i fitoi një parti jo tradicionale në Kosovë, 20 vite pasluftës partia e Kurtit ka lërë mbrapa LDK-në dhe partitë e krahut të luftës që qeverisin përmes koalicionit PAN. Fushata e …