kosova.info
Horoskopi Ditor/ E Enjte 10 tetor 2019 - Kosova Info
Dashi-Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj, gjithashtu sepse dashuria mund të zgjohet. Është gjithashtu një moment interesant për beqarët që duan të bëjnë projekte afatgjata. Puna: Sot, takimet për të zgjidhur negociatat e gjata dhe çështjet …