kosova.info
Getinjo dhe Mozzik: Do e dëgjojmë Unikkatilin deri sa të frymojë - Kosova Info
Me ardhjen e tij në Kosovë Unikkatil ka qenë në qendër të vëmendjes. Unikkatil muajin e kaluar u kthye në Kosovë për të mbajtur koncertin e parë pas shumë viteve dhe që nga ai moment debatet nuk kanë të ndalur. Pas problemeve që pati me reperin nga Gjilani D.U.D.A, ka të tjerë artistë që e …