kosova.info
Çartet Fisnik Ismaili: Ja çfarë ofendimi bën në drejtim të kreut të LVV - së - Kosova Info
Fisnik Ismaili, ish deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes dhe PSD-së, ka bërë një postim të sertë në drejtim të aktivistëve të Vetëvendosjes dhe liderit të saj, Albin Kurtit. Duke marrë shkas nga postimet e mëhershme lidhur me kërcënimin që i bëri Salih Zyba kryetarit të komunës, Shpend Ahmeti, ai shprehet me …