kosova.info
Buffon s’e ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli - Kosova Info
Gianluigi Buffon pranon se ai do të pranonte të ishte zgjedhja e dytë për Juventusin dhe do të marrë një ndeshje ndërkombëtare me Italinë kur të vendosë përfundimisht të dalë në pension. 41-vjeçari nuk tregon shenja të ngadalësimit dhe u emërua sot Ambasador i Mirësisë së KB për Programin Botëror të Ushqimit. Pas ngjarjes, ai …