kosova.info
Boksieri bullgar ia sheh sherrin puthjes së gazetares në buzë - Kosova Info
Boksieri bullgar, Kubrat Pulev, është dënuar me 2 mijë e 500 dollarë dhe duhet ta përfundojë kursin rreth parandalimit të shqetësimit seksual nëse dëshiron t’i hiqet pezullimi që e kishte marrë ai për shkak se e kishte puthur gazetaren pa dëshirën e saj, shkruajnë mediat e huaja. Komisioni Shtetëror Sportiv i Kalifornisë e ka pezulluar …