kosova.info
Angli – Kosovë: Kaq para pagoi për një biletë ky tifoz i Kosovës - Kosova Info
Kur bëhet fjalë për Kombëtaren e Kosovës, tifozët nuk kursejnë parat e tyre edhe nëse biletat janë me vlerë të lartë. Anglia dhe Kosova u takuan mbrëmë në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, duel ky që u mbyll me rezultatin përfundimtar në 5:3, shkruan GazetaBlic. Tifozët ‘Dardan’ udhëtuan për në stadiumin ‘St Mary’s’ për …