healthycleansingblog.wordpress.com
Comparing groceries with Isagenix
Check out what you’d have to eat every day to equal all the nutrients found in our daily, convenient packets (this is $550 worth of food! vs ours at $4.00) per serving 250 glasses of red wine (Resv…