gazetareforma.com
Reshje në gjithë vendin, surprizat e motit në fundjavë - Gazeta Reforma
Dita e Verës ka ardhur me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit. Meteorologia Adiola Bani tregoi çfarë pritet sot nga moti dhe gjatë ditëve të fundjavës. Sipas saj sot do të ketë reshje jo intensive, por me pauza pothuajse në të gjithë vendin. Ndërkohë nga nesër në mesditë do të ketë rritje tëRead More