gazetareforma.com
“Qesha me lot!” Rudina Dembacaj tregon përse Saimir Tahiri refuzoi t‘i shkonte në emision - Gazeta Reforma
Moderatorja Rudina Dembacaj thotë se në Shqipëri nuk është e vështirë të ftosh personazhe publike në emision. Në një intervistë për “Class” ajo rrëfen se personazhet publike në Shqipëri, kanë shumë mirëkuptim mes njëri-tjetrit. Megjithatë, ka një personazh publik që ka refuzuar ftesën e Rudinës dhe ai është ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. E pyeturRead More