gazetareforma.com
“Kostandini nuk ishte fëmija i keq”, prindërit e Kacifas letër kryeministrit grek: Të zbardhet vrasja - Gazeta Reforma
Pas incidenteve gjatë përkujtimores së Kacifas dhe nderimit të ushtarëve grekë, prindërit e Kostandinos Kacifas nuk kanë ndërmend të ndalen. Ata i kanë dërguar një kërkesë kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis, që të ushtrojë presion te pala shqiptare, për të zbardhur të vërtetën e vdekjes së djalit të tyre. Letrën ia kanë dorëzuar deputetit të “NeaRead More