gazetareforma.com
Kartat e studentit në praktikë?/ Veliaj: Në 17 prill VKM në tavolinën e kryeministrit - Gazeta Reforma
Kartat e studentit kanë një nga problemet që studentët kanë nxjerrë dhe mesa duket është duke iu dhënë një zgjidhje nga Bashkia e Tiranës. Ditën e sotme nga Qytet Studenti, ku kreu i bashkisë, Erion Veliaj ka qenë për inspektim të punimeve në konvikte ka folur edhe për kartat e studentit. Veliaj ka thënë seRead More