gazetareforma.com
I lidhur me Bora Zemanin? Donald Veshaj tregon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten - Gazeta Reforma
Aktori i humorit, Donald Veshaj, është përfolur për një lidhje romantike me moderatoren e njohur shqiptare Bora Zemani. Bora e mohoi të jetë e lidhur duke u shprehur se nuk ka asgjë të re në jetën e saj, por, sipas “Panorama Plus”, çifti janë në një lidhje dhe kanë hapur një kapitull të ri nëRead More