gazetareforma.com
Finalizohen dy operacione antidrogë, arrestohen 3 persona - Gazeta Reforma
Policia e Qarkut të Vlorës ka finalizuar sot dy operacione antidrogë, ku janë arrestuar tre persona. Policia e Shtetit informon se ka goditur dy grupe të trafikut të drogës në Sarandë dhe Vlorë. Uniformat blu njoftojnë se kanë sekuestruar gjithsej 98 kilogramë drogë dhe janë vënë në pranga 3 persona. Në kuadër të luftës përRead More